Nowy pomysł na Skwer Skaczącej Gwiazdy na Ołbnie. Mają stać tam foodtrucki!

W sieci pojawiła się informacja o ogłoszeniu przetargu na przedstawienie koncepcji zagospodarowania przestrzeni na części Skweru Skaczącej Gwiazdy na Ołbnie. Docelowo mają być tam postawione foodtrucki.

Firma chcąca wziąć udział w przetargu, musi spełnić wszystkie wymogi proceduralne. Dodatkowo musi przedstawić koncepcję zagospodarowania tego terenu ze szczególnym uwzględnieniem zagospodarowania przestrzeni pod pojazdy typu foodtruck. Ważne będzie również zagospodarowanie całej przestrzeni wokół ze szczególnym uwzględnieniem miejsca pod przenośne miejsca oferujące gastronomię. Wykonawca podejmujący się tego działania nie mogą zapomnieć o stolikach, krzesłach wraz z zapleczem sanitarnym.

Dodatkowe punkty będą przyznawane za atrakcyjną ofertę działań edukacyjnych i sportowych. Dobrze widziane będą również plany związane z atrakcjami przyrodniczymi. Zasadnicza uwaga jaka jest podkreślana w dokumentacji przetargowej to fakt, że na Skwerze Skaczącej Gwiazdy nie dopuszcza się sprzedaży wyrobów alkoholowych.