Liga Mistrzów we Wrocłaiwu

Gdzie we Wrocławiu obejrzeć mecz Ligi Mistrzów?

Wtorki i środy tradycyjnie są dniami, kiedy wiele osób decyduje się na obejrzenie meczów Ligi Mistrzów. Piłkarskie zmagania na najwyższym poziomie zrzeszają fanów różnych klubów, którzy często wspólnie oglądają spotkania w wielu miejscach w mieście.

Puby na Rynku

Transmisje meczów piłkarskich można obejrzeć w jednym z wielu pubów na wrocławskim Rynku. Warto przyjść nieco wcześniej i zająć dobre miejsce – czasami pub ma tylko jeden telewizor, na którym puszczony jest obraz meczu.

Jeżeli miejsca w restauracjach i lokalach bezpośrednio na Rynku są zajęte, warto odejść nieco dalej. Przykładem może być ulica Włodkowica, wzdłuż której znajduje się wiele pubów transmitujących mecze na żywo.

Pod Nasypem

Miejscem, gdzie każdy fan sportu będzie miał okazję kibicować swojej drużynie, są puby pod nasypem kolejowym przy ul. Kolejowej. Niektóre z nich to typowe lokale dla fanów sportu – z wieloma ekranami i dużymi telebimami.

Mecze w kinie

Niektóre wrocławskie kina mają umowy z telewizjami transmitującymi wydarzenia sportowe. Dzięki temu kibice mogą wybrać się do kina na mecz. Duża liczba osób oglądająca spotkanie, a także ułożenie foteli w sali kinowej mogą nieco przypominać prawdziwą trybunę na stadionie. W ten sposób można jednak obejrzeć tylko najlepsze mecze, na przykład w dalszej fazie Ligi Mistrzów lub z udziałem polskich drużyn. Warto pamiętać, że aby zobaczyć taki mecz należy kupić bilet. W zamian kibice otrzymują świetną jakość obrazu i dźwięku oraz wygodne miejsce.