Zagubiony wąż na osiedlu Widawa we Wrocławiu zaniepokoił mieszkańców

Na osiedlu Widawa we Wrocławiu zaobserwowano nietypowego gościa – egzotycznego węża. Informacje, które posiadamy, wskazują na to, że do chwili obecnej nie udało się go schwytać. Taka sytuacja budzi duże zaniepokojenie wśród mieszkańców tej części miasta. Władze lokalne apelują o natychmiastowe powiadomienie Ekostraży lub Centrum Zarządzania Kryzysowego, jeśli ktoś zauważy tego nieproszonego gada.

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że wąż został zauważony po raz ostatni 29 czerwca, w sobotę, o godzinie 12:45. Miejsce jego obecności to okolice ulicy Grawerskiej 20. Adriana Żak, przewodnicząca Rady Osiedla Widawa, przekazała nam te informacje, podkreślając jednocześnie, że nie ma jeszcze potwierdzenia o znalezieniu i schwytaniu węża.

– Na naszym osiedlu pojawił się wąż, co zgłosiliśmy do Centrum Zarządzania Kryzysowego – wyjaśnia Adriana Żak. – To nie jest do końca jasne, jaki to jest gatunek węża. Ta niepewność powoduje duże poruszenie wśród mieszkańców – dodaje Przewodnicząca Rady Osiedla Widawa.