Spotkanie innowatorów i miłośników technologii podczas Made in Wrocław 2023

17 października w Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyło się niezwykłe spotkanie entuzjastów nowoczesnych technologii i innowacji, zainteresowanych najnowszymi dokonaniami w tej dziedzinie na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Świadkami tego wydarzenia byli nie tylko ludzie, ale też przechadzający się wśród nich pies-robot, łazik marsjański, najnowocześniejsze automaty do gier czy innowacyjne rowery elektryczne. Były to tylko niektóre z atrakcji, które uatrakcyjniały tegoroczną edycję wydarzenia o nazwie Made in Wrocław 2023.

Siedem już edycji tego eventu przyciąga coraz większą rzeszę uczestników, a w tym roku zgromadziła niemal 2 tysiące osób. Wydarzenie odbywało się pod sloganem „Tech Generation” i składało się z trzech tematycznych bloków konferencyjnych: „Tech Generation”, „Empowering Wroclaw Region” oraz „Transforming the world we know”. W obrębie każdego z nich realizowane były różnorodne formy merytoryczne, takie jak panele dyskusyjne, keynote speeches oraz fireside chaty.

Podczas tych spotkań uczestnicy mieli okazję omawiać wiele istotnych kwestii, takich jak kierunki inwestycyjnego rozwoju regionu, szanse i zagrożenia wynikające z rozwoju sztucznej inteligencji. Nie zabrakło też tematów dotyczących przyszłości motoryzacji oraz zmian w rynku pracy związanych z rozwojem nowych technologii.