Tragiczne zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 364

Niezwykle smutna wiadomość dotarła do nas dzisiaj, 27 września, z trasy między Legnicą a Złotoryją. Na miejscowej drodze wojewódzkiej 364 doszło do tragicznego wypadku. Około godziny 11:00, samochód niespodziewanie zjechał z drogi, uderzył z impetem w drzewo i natychmiast stanął w płomieniach.

Wydarzenie miało miejsce tego dnia, 27 września, przed południem na oznaczonej numerem 364 drodze wojewódzkiej, łączącej Legnicę ze Złotoryją. Bezpośrednio za skrzyżowaniem prowadzącym do Ernestynowa, na jednym z łuków drogi, doszło do wstrząsającej tragedii – śmiertelnego wypadku.

Młodsza aspirant Dominika Kwakszys, pełniąca rolę oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi, przekazała nam pierwsze doniesienia na temat tego tragicznego incydentu. Jak mówi, samochód niespodziewanie zboczył z trasy, co doprowadziło do wybuchu pożaru.

Niezbędne działania na miejscu zdarzenia były prowadzone przez policję i prokuraturę przez kilka godzin. W wyniku tych działań, droga wojewódzka o numerze 364 była całkowicie zamknięta dla ruchu.