Ukończenie konstrukcji biurowca Quorum we Wrocławiu – najnowsze osiągnięcie Cavatina Holding

Wrocławska budowa biurowca, będącego elementem kompleksu Quorum, świętowała istotny postęp w swoim rozwoju. Odbyło się tam uroczyste zawieszenie wiechy, co jest tradycyjnym symbolem osiągnięcia końcowej wysokości przez budynek. Przewiduje się, że nowatorskie przestrzenie biurowe w największym w mieście projekcie mixed-use będą gotowe do użytkowania na początku 2024 roku.

Quorum to dynamicznie rozwijający się, wielofunkcyjny kompleks położony nad Odrą na terenie wrocławskiego Szczepina. Za jego powstanie odpowiada Cavatina Holding, który jest liderem rynku deweloperskiego w Polsce. W przeszłości firma ta doprowadziła do realizacji takich projektów we Wrocławiu jak Diamentum Office i Carbon Tower.

Na placu budowy Quorum, który jest największym projektem mixed-use na terenie Wrocławia, odbyło się uroczyste zawieszenie wiechy na budynku Quorum A. To symbolizuje, że budynek oferujący nowoczesne biura osiągnął planowaną wysokość. Wykonawca tej inwestycji przystąpił już do prac wykończeniowych. Aktualnie trwają prace przy fasadzie budynku – konstrukcja skierowana w stronę ulicy Sikorskiego znajduje się na poziomie attyki, natomiast od strony rzeki oddalonej o kilka metrów z budynkiem wynosi już ponad 10 kondygnacji.