Wizyta Donalda Tuska we Wrocławiu i spotkanie z mieszkańcami osiedla Jagodno

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, ma w planach odwiedzić miasto Wrocław, aby osobiście spotkać się z mieszkańcami osiedla Jagodno. Osiedle to znane jest z tego, że podczas wyborów parlamentarnych 2023 roku obywatele stworzyli tu najdłuższą kolejkę do urn w całym kraju. Dziś ponownie tworzą oni kolejki, ale tym razem celem jest bezpośrednie spotkanie z liderem PO. Nasza ekipa już jest na miejscu.

Planowany czas rozpoczęcia spotkania Donalda Tuska z mieszkańcami Wrocławia to godzina 18:00. Miejsce tego wydarzenia to Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 25 położony przy ulicy Asfaltowej. Szkoła ta znajduje się na terenie wrocławskich Wojszyc, a dokładniej tuż obok słynnego z najdłuższej wyborczej kolejki osiedla Jagodno. Historyczna kolejka wyborcza utworzyła się tutaj i głosowanie trwało aż do godziny 3 nad ranem w dniu 16 października.

Na bieżąco relacjonujemy spotkanie Donalda Tuska z mieszkańcami osiedla Jagodno na łamach „Wyborczej” Wrocław. Nasza ekipa reporterów i fotoreporterów już jest na miejscu.