Praca dla Wrocłąwian w nowym biurze Google

Google szuka pracowników do wrocławskiego biura!

Google jest jedną z największych firm na świecie. Zna ją niemal każdy, ale nie wszyscy wiedzę, że amerykański gigant ma we Wrocławiu swoje biuro. W ostatnim czasie zostało prawie dwukrotnie powiększone. Teraz Google poszukuje pracowników do coraz bardziej licznego zespołu

Coraz więcej światowych firm lokuje swoje oddziały w stolicy Dolnego Śląska.

Działający głównie w branży IT Google ma swoje biuro we Wrocławiu od wielu lat. Nie jest jedyną wielką, rozpoznawalną na całym świecie firmą, która zdecydowała się ulokować siedzibę jednego z oddziałów właśnie w naszym mieście. Już od kilkunastu lat we Wrocławiu z powodzeniem działają takie globalne marki jak Nokia, BNY Melon, Ernst&Young, Credit Suisse i inne. Wiele tysięcy mieszkańców miasta, a także przyjezdni znajdują tam dobrze płatne miejsca pracy.

Im więcej firm technologicznych zatrudnia wrocławskich pracowników, tym bardziej miasto może się rozwijać. Tak uważa wiele osób, w tym władze miasta, które chętnie zapraszają do Wrocławia kolejnych inwestorów. We Wrocławiu znajduje się też sporo producentów zaawansowanej elektroniki.

Wrocławska siedziba Google – co tam robią?

We Wrocławiu został zlokalizowany oddział Google odpowiedzialny za reklamę. Rozbudowywany właśnie zespół pracuje na co dzień z największymi europejskimi i światowymi firmami, dlatego praca w Google może być bardzo kusząca.

Biuro amerykańskiej firmy znajduje się przy placu Bema we Wrocławiu, w pięknej okolicy. Stąd w kilka minut można dojść na piechotę na rynek lub Ostrów Tumski. Miejsce jest też doskonale skomunikowane z resztą miasta – ze względu na dogodne połączenia tramwajowe.

Każdy może wziąć udział w rekrutacji do Google

Właśnie trwa nabór pracowników do powiększającego się zespołu Google. Firma poszukuje zarówno osób bez większego doświadczenia, jak i specjalistów znających się na swoim fachu bardzo dobrze.

Konkretne oferty pracy można znaleźć na stronach Google.