II Edycja Konferencji Wrocław jest Przedsiębiorczy – spotkanie wrocławskiego biznesu i nauki

Punktem centralnym dla wrocławskich przedsiębiorców, starających się poznać sekrety innowacji i odkryć potencjał swojej działalności, będzie II Edycja Konferencji Wrocław jest Przedsiębiorczy. Wydarzenie to odbędzie się 23 listopada 2023 roku i stanowi bezpłatną platformę wymiany wiedzy, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. Pod skrzydłami Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz pod patronatem Miasta Wrocław, konferencja zapewnia miejsce do rozmów i dyskusji na temat przyszłości i obecnej kondycji wrocławskiego biznesu.

Nadchodząca edycja, nosząca nazwę „Wrocław jest przedsiębiorczy”, nie jest pierwszym takim spotkaniem – pierwsza edycja odbyła się wiosną 2022 roku. To wydarzenie przyciągnęło wielu reprezentantów lokalnego środowiska biznesowego oraz naukowego, stając się miejscem inspirujących dyskusji i pitchingów. Z niecierpliwością czekamy na jeszcze większą frekwencję w tym roku – mówi Maciej Potocki, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję na nowo odkryć potencjał Wrocławia jako miasta pełnego kreatywnych i innowacyjnych osób. To właśnie one tworzą dynamikę miasta, a ich pomysłowość zasługuje na uwagę i uznanie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które pozwoli na głębsze zrozumienie przedsiębiorczości we Wrocławiu – dodaje prezes Potocki.