Nasze TOP 3 pizzerii we Wrocławiu

Dzisiaj postaramy się zaspokoić apetyt na pyszną pizzę. Poniżej przedstawiamy nasz subiektywny ranking pizzerii we wspaniałym mieście, jakim jest Wrocław. Musisz spróbować tam pizzy chociaż raz.
 

Happy Little Truck

 
Happy Little Truck to pizzeria, a właściwie truck serwujący pizze o naprawdę wysokiej jakości. Serwuje się tam włoską pizzę z niewielką ilością składników, jak na prawdziwy placek przystało. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy. Wszystkie składniki są wysokiej jakości, a ciasto wręcz idealnie przypieczone.
 
Ten punkt już od kilkunastu lat zachwyca połączeniem smaków swoich potraw. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii, jakie uda Wam się spotkać we Wrocławiu.
 

O’Sole Mio

 
Restauracja O’Sole Mio poza pizzą serwuje również inne dania kuchni włoskiej, lecz te nie wyróżniają się wśród innych. To, czym słynie ten lokal to pizza. Tutaj na pierwszym planie stawia się odpowiednie wyrabianie ciasta. Jest on delikatnie, pyszne i bardzo dobrze wypieczone.
Składniki są odpowiednio dobrane i zrównoważone. Ser wręcz rozpływa się w ustach. Do wyboru mamy sporo rodzajów niebiańskiego placka, my spróbowaliśmy już co najmniej kilku z nich i były przepyszne.
 

Oliwa i ogień

 
Wrocławska Oliwa i ogień to czołówka, jeżeli chodzi o pizzerie w mieście. Ten niepozorny lokal ma do zaoferowania naprawdę wiele. Znajdziemy tam cisze, spokój i jedną z najlepszych pizz. Cudowne neapolitańskie przysmaki na cienkim, odpowiednio wyrośniętym cieście to jest to, co każdy miłośnik z pizzy zna i kocha.
 
Składniki użyte do produkcji są typowo włoskie i najlepszej jakości. Pizza posiada niewiele składników, jednak nadrabia to ich jakością. Oliwa i ogień to lokal, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia.
 
To oczywiście tylko czubek góry pizzeri, jakie we Wrocławiu słyną z wyśmienitej jakości i nienagannej obsługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszego top 3 i samodzielnych poszukiwań. Kto wie jakie perły kryją wrocławskie uliczki.