Orzeźwiające smaki Caprio

Jest wiele momentów, kiedy mamy ochotę na owocowe orzeźwienie. Zdarza się to szczególnie w lecie, podczas wycieczek czy wakacyjnego odpoczynku. Dobrymi okazjami na spróbowanie soczystych napojów są zabawy taneczne takie jak Sylwester czy Bal karnawałowy. Caprio daje wybór różnorodnych smaków. Napoje owocowe wcale nie muszą być nudne. Przekonajcie się sami!

Tradycyjne smaki Caprio

Dużą popularnością wśród owocowych napojów cieszą się smaki takie jak jabłko, pomarańcza, czarna porzeczka. Są chętnie wybierane, ponieważ są uniwersalne i większość osób je lubi. Są soczyste i słodkie z nutą kwaskowatości. Ta klasyczna propozycja przypada do gustu prawie każdemu. To pewniak i śmiało możemy serwować napoje w tych smakach na świątecznych stołach i innych uroczystościach.

Przygotowując spotkanie towarzyskie, nie musimy spędzać wielu godzin na doborze napojów. Wystarczy sięgnąć po ofertę Caprio i spośród smaków takich jak pomarańcza, czarna porzeczka, jabłko wybrać swój ulubiony. To ponadczasowe smaki, które doskonale współgrają z daniami obiadowymi, deserami czy potrawami z grilla. Napoje Caprio to słodka propozycja dla wszelkiego typu uroczystości: i tych oficjalnych i mniej formalnych. Będąc w terenie, warto mieć przy sobie jednoowocowe napoje Caprio. Idealnie gaszą pragnienie i świetnie komponują się  z przekąskami, które zabieramy na wycieczki. Piknik czy inna aktywność na świeżym powietrzu to doskonała okazja do spróbowania różnorodnych smaków Caprio. Klasyczne smaki jak pomarańcza, jabłko i czarna porzeczka pasują do kanapek, kiełbasek z grilla i sałatek.

Wieloowocowe połączenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Caprio oferuje owocowe połączenia. Smaki, które można wybrać to m.in. jabłko-mango, jabłko-aronia-wiśnia, jabłko-truskawka, multiwitamina. To starannie dobrane połączenia, które poruszą kubki smakowe nawet najbardziej wymagających osób. Nie sposób nie spróbować tych ciekawych kompozycji.  Wieloowocowe napoje często goszczą na polskich stołach podczas świąt, ale także przy okazji codziennych obiadów czy spotkań towarzyskich. Gaszą pragnienie i przynoszą ochłodę w ciepłe letnie dni.

Osoby, które lubią nowości z pewnością pokochają propozycję od Caprio. Warto postawić na stole coś niecodziennego, co wzbudzi zainteresowanie, a takie właśnie są owocowe połączenia Caprio. Napoje są skomponowane z ciekawych egzotycznych smaków połączonych z tradycyjnymi owocami np. jabłko-mango czy multiwitamina. Doskonale wpasują się w dania mięsne, rybne, wegetariańskie oraz słodkie desery. Napoje Caprio sprawdzą się zarówno w plenerze, na domówkach, jak i podczas świąt Bożego Narodzenia.