Pedet Renoma – Wrocław. To nowy pomysł na podupadającą halę!

Są takie miejsca we Wrocławiu, które znają zarówno najmłodsi jak i najstarsi mieszkańcy tego miasta. Jednym z takich miejsc jest właśnie Pedet Renoma Wrocław, która zamieni się w ogromną przestrzeń restauracyjną. Na każdą kieszeń.

Przed laty był tam sklep należący do sieci Powszechnych Domów Towarowych, zwanych PeDeT. To właśnie do Renomy chodzili wszyscy chcący kupić najlepsze ubrania czy smakołyki. Działo się to jeszcze przed powstaniem galerii handlowych. Dzisiaj w nieco już zapomnianym miejscu powstaje ogromna przestrzeń gastronomiczna.

Strefa restauracyjna ma połączyć ze sobą wspomnienia z przeszłości i nowoczesność. Należy ona do konsorcjum Globalworth, która sprawia pieczę również nad warszawską Halą Koszyki. Będzie tam ponad 240 miejsc siedzących, idealnych na szybki lunch ale i spotkanie biznesowe. Spędzisz tam również fajne chwile na wieczornym spotkaniu ze znajomymi.

Zarządca obiecuje, że wszystkie prace remontowe zakończą się już jesienią. Prócz strefy gastronomicznej, będzie można liczyć na różne wydarzenia kulturalne.