Pomoc dla Ukrainy nie ustaje. Wrocławianie mają ogromne serca!

Wojna na Ukrainie zbiera swoje krwawe żniwo. Pozostawia też ogromne spustoszenia, które potęguje kryzysy humanitarny. Fundacja Ukraina wciąż wysyła paczki z żywnością. I nie przestaje dziękować Wrocławianom za okazanie wielkiego serca.

Pomoc najczęściej jest wysyłana do Charkowa, Chersonia. Mikołajowa, Zaporoża o obwodu donieckiego. To te rejony właśnie najbardziej potrzebują wsparcia. Ludzie, którzy tam pozostali, potrzebują nie tylko artykułów żywnościowych, ale i środków higienicznych czy ubrań.

Pomóc może każdy. Wystarczy z określonymi darami przyjść do magazynu Fundacji Ukraina, znajdującego się przy ulicy Tęczowej 84A we Wrocławiu. Dobrym miejscem jest również punkt recepcyjny na Dworcu Głównym PKP znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego 105.

Wsparcie można okazać, przynosząc przede wszystkim żywność z długą datą ważności oraz artykuły higieniczne. Mogą to być również pieluchy oraz jedzenie dla dzieci i niemowlaków. Przydają się również koce i ciepłe okrycie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.