Poszukiwania sprawców rozboju na ulicy Ślężnej we Wrocławiu

Wrocławska policja intensywnie poszukuje osób, które mogłyby mieć kluczowe informacje w kontekście przeprowadzonego rozboju na ul. Ślężnej. Rozpowszechnili portrety potencjalnych świadków i zwracają się z apelem o kontakt z komisariatem.

Jak przekazał młodszy aspirant Rafał Jarząb reprezentujący Komendę Miejską Policji we Wrocławiu, to opracowane są przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto powiązane z incydentem, który miał miejsce nocą między 19 a 20 maja tego roku, na ul. Ślężnej w stolicy Dolnego Śląska.

„Posiadamy nagrania z monitoringu, które uchwyciły osoby, które mogłyby dysponować istotnymi informacjami w tej sprawie. W przypadku identyfikacji któregokolwiek ze złapanych na taśmie ludzi, prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny pod numerami: 47 871 31 31 lub 47 871 43 90 Gwarantujemy pełną anonimowość” – przekazał mł. asp. Jarząb.

Z ustaleń wynika, że w wyżej wymienionej nocy na ulicy Ślężnej we Wrocławiu doszło do aktu rozboju. Ofiarą był mężczyzna. Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto podjęli wiele działań w tej sprawie, również operacyjnych, które jednak nie doprowadziły do zatrzymania sprawców przestępstwa.