Reaktywacja słynnego Grape Hotelu we Wrocławiu

Grape Hotel, znany 5-gwiazdkowy obiekt noclegowy we Wrocławiu, powraca do działalności po ponad rocznej przerwie. Obiekt już zaczął przyjmować pierwsze rezerwacje, a jego restauracja ma zostać otwarta w drugiej połowie lipca. W nowej strategii biznesowej hotel kontynuuje budowanie na swoich dotychczasowych atutach, które cieszyły się uznaniem gości, i rozwija swoją ofertę gastronomiczną.

Hotel Grape dysponuje 13 pokojami o unikalnym stylu, który jest podkreślany przez wystrój nawiązujący do najbardziej znanych regionów winiarskich świata. Goście mogą korzystać z Oranżerii, pięknego ogrodu o powierzchni 1000 mkw., sauny i siłowni dostępnych przez całą dobę oraz z pierwszej w Polsce biblioteki wina, która zawiera około 300 rodzajów tego szlachetnego trunku.

Ten elegancki i kameralny hotel 5-gwiazdkowy mieści się przy ul. Parkowej 8, w historycznej dzielnicy willowej Wrocławia. Tuz obok obiektu znajduje się Hala Stulecia i wrocławskie ZOO. Miejsce to jest domem dla XIX-wiecznej kamienicy otoczonej pięknym ogrodem dostępnym dla gości. Obiekt oferuje również własny basen, saunę, siłownię i niezależny domek gościnny – Cottage House Constantia, który można wynająć na wyłączność.