Sebastian Musiolik prawdopodobnie będzie nowym nabytkiem Śląska Wrocław

Według Sebastiana Staszewskiego, Śląsk Wrocław jest na skraju sprowadzenia nowego zawodnika do składu drużyny. Kandydatem na to miejsce jest Sebastian Musiolik, który w swojej karierze piłkarskiej zyskał doświadczenie grając na boiskach Ekstraklasy.

Po zakończeniu sezonu 2023/24, Erik Exposito, najlepszy strzelec drużyny, opuścił szeregi Śląska. Nie przedłużył swojego kontraktu i obecnie nie jest jeszcze znane miejsce, gdzie lider klasyfikacji strzelców zdecyduje się kontynuować swoją karierę piłkarską.

Drużyna z Wrocławia intensywnie pracuje nad wzmocnieniem linii ofensywy. Najświeższe doniesienia sugerują, że to właśnie Sebastian Musiolik będzie nowym nabytkiem zespołu zdobywcy drugiego miejsca w Polskiej Ekstraklasie.

Musiolik to piłkarz zaprawiony w bojach ligowych. Ten utalentowany zawodnik ostatnio grał dla Górnika Zabrze, z którym rozwiązał kontrakt. Podczas ostatnich rozgrywek strzelił cztery gole i zaliczył sześć asyst, występując w trzydziestu trzech meczach.

W wieku 28 lat, Musiolik jest dobrze znany w Ekstraklasie. W przeszłości grał dla Rakowa Częstochowa oraz Piasta Gliwice. W swojej karierze zdobył już 13 goli w 123 spotkaniach na boiskach Ekstraklasy.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane przeciwności, Musiolik stanie się siódmym zawodnikiem, który dołączy do Śląska Wrocław w tym okresie transferowym. Przed nim drużynę zasiliło już sześć zawodników: Simeon Petrow, Filip Rejczyk, Serafin Szota, Tomasz Loska, Junior Eyamba oraz Simon Schierack.