Śląsk Wrocław w odwiedzinach: Piłkarze z prezentami dla pacjentów i personelu Dolnośląskiego Centrum Onkologii

W dniu, kiedy św. Mikołaj przynosi prezenty, czyli 6 grudnia, piłkarze Śląska Wrocław – Aleksander Paluszek i Miłosz Kurowski – zdecydowali się na nieoczekiwane spotkanie z pacjentami i personelem Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Wizyta była pełna miłych gestów, słodkości i małych prezentów dla obecnych w centrum.

Dzień św. Mikołaja to okazja do dzielenia się upominkami, radością i przyjaznymi rozmowami. Sportowcy z Śląska Wrocław postanowili w tym dniu odwiedzić pacjentów oraz pracowników Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii. Aleksander i Miłosz odwiedzili kilka oddziałów szpitala, gdzie prowadzili rozmowy z pacjentami, wręczając im autografy oraz drobne upominki. Było to miłe doświadczenie dla obu stron – okazja do wymiany kilku słów, uśmiechu i empatycznego spojrzenia na los drugiego człowieka.

– Jestem wdzięczny za tak ciepłe przywitanie i spotkanie. Chciałbym wyrazić głęboki szacunek dla pielęgniarek, lekarzy i całego personelu tego szpitala. Wasza praca jest naprawdę imponująca, a Wasze zaangażowanie w niesienie pomocy pacjentom budzi moją wielką sympatię. Życzę wszystkim pacjentom, aby szybko odzyskali zdrowie i siły – powiedział Aleksander Paluszek.