Smutna wiadomość z Wrocławia: Młody piłkarz Akademii Śląsk Wrocław, Franciszek Tokarski, nie żyje

Z nieukrywaną troską i boleścią musimy przekazać wiadomość o stracie młodego piłkarza Akademii Śląsk Wrocław, Franciszka Tokarskiego. Informacje o tragicznym zdarzeniu zostały podane do publicznej wiadomości przez WKS Śląsk Wrocław w niedzielny poranek.

Franciszek budował swoją karierę sportową jako zawodnik w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Młody i obiecujący sportowiec doświadczył katastrofalnego wypadku w grudniu, co spowodowało rozpoczęcie się jego heroicznego boju o zdrowie i życie. Śląsk Wrocław starał się wspierać Franka na różne sposoby, między innymi poprzez organizację turnieju charytatywnego TOKAR CUP. Pomimo trudności, Franek wykazał niezwykłą siłę charakteru.

W imieniu całego klubu, pracowników, zawodników, trenerów i społeczności skupionej wokół Śląska Wrocław, pragniemy wyrazić głębokie współczucie dla rodziny i najbliższych Franciszka. Śląsk Wrocław nigdy nie zapomni swojego młodego przyjaciela. Mamy nadzieję, że będzie on dalej z nami, wspierając wrocławską drużynę. Spoczywaj w pokoju – takie są ostatnie słowa pożegnania od WKS Śląsk Wrocław.