Specjalny kurs pociągu z Wrocławia do nadmorskich miejscowości na długi weekend

Rusza specjalna oferta Kolei Dolnośląskich, która umożliwi dowolne zaplanowanie kilkudniowego wyjazdu nad morze. Komunikacja kolejowa z Wrocławia do Międzyzdrojów i Świnoujścia jest dostępna w soboty i niedziele przez cały okres letnich wakacji. Jednakże, ze względu na zbliżający się długi weekend, spółka uruchamia dodatkowy kurs tego pociągu. Dzięki temu, podróż nad morze i powrót do domu będzie możliwa również we wtorek, 15 sierpnia.

Podróżni mogą skorzystać z tego kursu na trzy różne sposoby. Pierwsza opcja to rozpoczęcie kilkudniowego urlopu nad morzem od wtorku. Druga możliwość to wyjazd już w sobotę i powrót do Wrocławia we wtorek, 15 sierpnia. Ostatnia propozycja to spontaniczny, jednodniowy wyjazd nad morze – wyjazd z Wrocławia we wtorek o poranku i powrót tego samego dnia wieczorem.

Godziny kursów są następujące: pociąg z Wrocławia odjeżdża o 5.40 rano i dociera na miejsce o 11.10. Natomiast podróż powrotna ze Świnoujścia rozpoczyna się o 16.40, a kończy we Wrocławiu o 22.07. Cena biletu w jedną stronę wynosi 79 złotych.