Wrocław – miasto ożywione inwestycjami drogowymi

Obserwując mapę Wrocławia, na której zaznaczone są prowadzone prace drogowe, można odnieść wrażenie, że jest to miejsce intensywnych inwestycji w tę infrastrukturę. Lokalizacje takie jak Aleja Wielkiej Wyspy, mosty Chrobrego, druga część obwodnicy Leśnicy, most Zwierzyniecki czy remont ul. Pomorskiej to tylko niektóre z miejsc, gdzie prowadzone są najważniejsze z nich.

Wrocław jest jednak sceną działań nie tylko na dużą skalę. Równocześnie realizowane są także prace remontowe mniejszego zakresu, dotykające prawie każdego zakątka miasta. Kiedy te zakończą się, mieszkańcy i goście odwiedzający to miasto będą musieli poradzić sobie z nowymi komplikacjami komunikacyjnymi. Powód? Pojawienie się kolejnych robót drogowych związanych zarówno z tworzeniem nowych tras, jak i naprawą tych już istniejących.

Kwestią prowadzonych aktualnie inwestycji oraz planów na najbliższą przyszłość po godzinie 12.05 będziemy rozmawiać z naszymi zaproszonymi gośćmi. Każde pytanie i uwagę skierowane w ich stronę będą mogli odpowiedzieć nasi eksperci z Reakcji24. Wśród nich znajdą się Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu oraz Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji.