Z jaką firmą organizować eventy we Wrocławiu?

Agencje eventowe przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit. Wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia zlecane tymże podmiotom mnożą się, jak grzyby po deszczu, a zainteresowanie wydarzeniami firmowymi rośnie z tygodnia na tydzień. Nie sposób nie zauważyć, że największym zainteresowaniem eventy firmowe, integracyjne czy team buildingowe cieszą się w największych miastach w Polsce. W niniejszym artykule odpowiemy na pytanie, która firma najlepiej radzi sobie na rynku wrocławskim. Jedno z najprężniej rozwijających się miast ma do zaoferowania bardzo wiele w kwestii branży eventowej. Jednak bardzo łatwo nabrać się na ładne reklamy i dosadne „hasełka”. Która wrocławska agencja eventowa jest najbardziej godna zaufania? Jakie przymioty powinno mieć  przedsiębiorstwo, które zorganizuje dla nas imprezę?

Nie ma spełnienia bez doświadczenia

Branża eventowa w Polsce nie jest już najmłodsza, a raczkujące w niej podmioty w żaden sposób nie mogą nazywać siebie samych pionierami rynku. Zmieniające się trendy, powracająca i przemijająca moda to zjawiska, które dotąd obserwować mogły jedynie firmy trwające już na rynku od co najmniej kilku lat. Bankiety i „posiadówki” zmieniły się w zabawy integracyjne, przyjazne współzawodnictwo i aktywne spędzanie czasu. Krawaty i garnitury podczas oficjalnych spotkań firmowych poza godzinami pracy zamieniono na wygodne, czasami nawet sportowe ubrania i strój wyrażający nas samych zamiast korporacyjny dress code. Wszystko to zmienia się bardzo dynamicznie, ale popyt na dany fenomen obserwują wytrawni gracze, doświadczeni i zaprawieni w eventowym boju.

Co najmniej kilka lat spędzonych przy organizacji warsztatów, prezentacji koncertów czy plenerowych spotkań z ciekawymi ludźmi to absolutna podstawa przy doborze firmy eventowej, zwłaszcza na wrocławskim rynku branżowym, gdzie niemal każda firma reklamuje się jako najlepsza i sprawdzona.

Dobre zaplecze – bo event uciecze

Prześwietliliśmy wrocławski rynek integracji i imprez firmowych także pod kątem zaplecza, jakim dysponują poszczególne agencje. Nie będzie to żaden wybitny szok dla czytelników, gdy stwierdzimy z całą pewnością, że największe możliwości i zasoby posiada wrocławski potentat eventowy – Argentum Event. Firma ma możliwości organizacyjne wystarczające zarówno dla studyjnych spotkań wymagających genialnej akustyki i kameralnej atmosfery, jak i imprez na kilkaset lub kilka tysięcy osób, którym zapewnić trzeba jedzenie, rozrywkę i odpowiednie urządzenia do prezentacji video. Firma niejednokrotnie stawała na wysokości zadania, gdy konieczni byli najlepsi animatorzy do warsztatów firmowych, znane osoby opowiadające o swoim życiu i karierze czy eksperci z najróżniejszych dziedzin prezentujący swoje dokonania.

Poczta pantoflowa prawdę Ci powie

Bardzo niedoceniana instytucja poczty pantoflowej jest doskonałym nośnikiem formalnych i mniej formalnych informacji o danej firmie. Organizacja wszelkiego rodzaju przedsięwzięć i branża eventowa jako taka podlegają ocenie innych firm, klientów a także zaproszonych gości. Po każdej imprezie, konferencji czy spotkaniu, ludzie przekazują sobie swoje uwagi, spostrzeżenia lub zastrzeżenia. Łatwo wyobrazić  sobie, że agencje zajmujące się tego rodzaju zadaniami podlegają surowej ocenie „zwykłych” ludzi, którzy nie mają żadnego interesu w tym, by niesłusznie kogoś chwalić  lub krytykować. Nadstawiliśmy nasze uszy na opnie i uwagi, i ponownie na czoło najbardziej chwalonych i polecanych firm wyłoniła się Argentum Event. Najczęściej wymienianymi cechami tego podmiotu była czasowość, doskonała organizacja i sposób „ogarniania” całych imprez. Pytani uczestnicy stwierdzali, że imprezy zdają się „organizować same” – dbający o całość ludzie z zaplecza są prawie niewidoczni, wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem i planem.