Zawodnik Jakub Paur na próbie w Śląsku Wrocław

Śląsk Wrocław, podczas letniego sezonu transferowego, dokonał już siedmiu zakupów zawodników. Teraz, zgodnie z informacjami przekazanymi przez Karola Bugajskiego, współpracownika „Przeglądu Sportowego Onet”, klub ten ma na celu przeprowadzić swój ósmy transfer. Właśnie dziś Jakub Paur rozpocznie swoje testy sportowe w Śląsku Wrocław.

Paur, który jest 31-letnim Słowakiem, gra na pozycji środkowego pomocnika. W sezonie 2022/2023 reprezentował barwy Spartaka Trnawa. W swoim profesjonalnym piłkarskim życiorysie ma doświadczenie grania dla takich drużyn jak AS Trenczyn, MSK Żylina czy ViOn Zlate Moravce-Vrable. Jeśli Jakub Paur zasłuży na uznanie pozytywne oceny podczas testów w Śląsku Wrocław i zyska sympatię Jacka Magiery, istnieje szansa, że zostanie zawodnikiem tego klubu.

Warto również przypomnieć, że Śląsk Wrocław wcześniej zakontraktował graczy tacy jak Aleks Petkov, Mateusz Żukowski, Burak Ince, Kenneth Zohore, Cameron Borthwick-Jackson, Mateusz Górski oraz Kacper Trelowski. Ci zawodnicy już znaleźli się na Tarczyński Arenie.