Co dalej z gwiazdą Śląska Wrocław? Dostał ultimatum od trenera!

Nie da się ukryć, że Erik Exposito był ogromną nadzieją dla Śląska Wrocław. Jednak w miarę upływu czasu, coś zaczęło się psuć i to nie tylko w grze na boisku, ale również w relacjach z trenerem, Jackiem Magierą. O przyszłości Exposito w Śląsku trener ma wyrobione zdanie.

Hiszpan w tym sezonie strzelił sześć goli w Ekstraklasie, w meczach z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań i Stalą Mielec, a także trzy w rozgrywkach Pucharu Polski. Jednak ostatni mecz Śląsk Wrocław grał już bez Exposito. Jak się okazało, ma kontuzję – dwa złamane palce zarówno w prawej jak i lewej dłoni. W konsekwencji na najbliższe 10 dni jest wyłączony z treningów w kontakcie z przeciwnikiem.

Jednak nie będzie siedział bezczynnie, bo otrzymał od trenera rozpiskę odnośnie przygotowania motorycznego. Ma też indywidualne wytyczne co do wagi, jaką musi osiągnąć. Trener Magiera podkreśla, że jeżeli nie spełni tych obostrzeń, nie wyjdzie na najbliższe mecze. Między słowami można więc wyczytać, że Exposito musi wziąć sobie do serca słowa trenera, jeżeli będzie chciał zagrać w nadchodzących spotkaniach.