Co robić w ferie we Wrocławiu? Oferta jest bardzo szeroka ale i…kosztowna!

Najtańsza oferta to półkolonie w jednej z 30 wrocławskich szkół. To wydatek około 200 zł za 5 dni. Najdroższe opcje sięgają nawet tysiąca złotych. Półkolonie zimowe do najtańszych nie należą, ale i obfitują w wiele atrakcji.

Ferie we Wrocławiu zaczynają się 13 lutego 2023 roku i potrwają do 26 lutego 2023. Razem z dziećmi z naszego województwa będą odpoczywać również najmłodsi z województwa Mazowieckiego, Opolskiego i Zachodniopomorskiego. Jak więc zagospodarować czas dzieciom podczas ferii we Wrocławiu?

Najtańszą opcją są półkolonie w jednej z 30 wrocławskich szkół. Tutaj za opiekę nad dziećmi zapłacimy nie więcej niż 200 złotych za 5 dni. O wiele droższą opcją, ale obfitującą w sporo atrakcji tematycznych są półkolonie komercyjne. Jednak to już wydatek rzędu 1000 złotych wzwyż.

Jeżeli ferie planuje się z wyprzedzeniem, można zapisać się na bezpłatne zajęcia malarskie w Muzeum Pana Tadeusza. Sporo będzie się działo w tak zwanych salach otwartych, gdzie również najmłodsi znajdą coś dla siebie.