Drużyna HMP w lekkoatletyce zdobywa srebrny medal dla Wrocławskiego AZS

Podczas drugiego dnia intensywnych rywalizacji na halowych mistrzostwach Polski, trójka reprezentantów Akademickiego Związku Sportowego z Wrocławia triumfowała, zdobywając srebrne medale. Do triumfu doprowadził ich ciężki trening i determinacja, które zaowocowały znakomitymi wynikami.

Tyczkarz Robert Sobera ze złotej drużyny AZS Wrocław, po spektakularnym skoku na wysokość 5,75 metrów, zasłużenie stanął na drugim stopniu podium. Mimo imponującego wyniku, musiał uznać wyższość Piotra Lisieckiego, który pokonał go o zaledwie 5 centymetrów.

Kolejnym medalistą był wszechstronny lekkoatleta Artur Brzeziński, który rywalizował w konkurencji siedmioboju. Uzyskał wynik 5347 punktów, co uplasowało go na drugim miejscu. W tej kategorii zwyciężył Paweł Wiesiołek, który zgromadził 5825 punktów.

Podsumowując sukces AZS Wrocław, należy podkreślić osiągnięcia sztafety mieszanej AZS AWF Wrocław. Drużyna ta wywalczyła srebro w biegu na 4×400 metrów, uzyskując czas 3.27,60. Biegacze z Olsztyna okazali się jednak minimalnie szybsi, kończąc rywalizację z czasem 3.27,30.