Evolutions: Meetup & Showcase już niebawem we Wrocławiu. Przekonaj się, czy to dla ciebie!

Całe spotkanie organizuje Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, w porozumieniu ze Startup Wrocław i OVHcloud Stratup Program. Będzie to unikalne na skalę Europejską wydarzenie, podczas którego specjaliści z branży IT będą mogli porozmawiać na temat własnych doświadczeń, wziąć udział w warsztatach z ekspertami, a także w atrakcyjnych konkursach. Wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Już 14 czerwca 2023 roku wystartuje po raz kolejny konferencja Evolutions: Meetup & Showcase we Wrocławiu. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszyło się to wydarzenie w ubiegłych latach, można mieć pewność, że i w tym będzie sporo atrakcji. Eksperci z różnych dziedzin IT opowiedzą między innymi jak przy ograniczonych środkach finansowych skutecznie promować młodą firmę. Podpowiedzą również, jak wykorzystać w pełni potencjał social media.

O swoich doświadczeniach będą również opowiadać założyciele takich start-upów jak zrzutka.pl, Vue Storefront czy Movens Capital. Warto podkreślić, że całe wydarzenie będzie odbywało się w języku angielskim.