Lubisz chodzić na koncerty? Otwórz kalendarz i zapisz, bo we Wrocławiu będzie ich sporo!

Wielbiciele koncertów we Wrocławiu w 2023 roku będą mieli z czego wybierać. W pierwszej połowie roku terminarz wydarzeń artystycznych jest zapełniony po brzegi. Będzie kilka topowych gwiazd z Polski, ale i z zagranicy!

Jedną z największych gwiazd światowego formatu będzie Katie Melua, której koncert zaplanowany jest na 14 kwietnia w Hali Stulecia. Jeżeli chcesz zdobyć bilety, pospiesz się, bo rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

Wiele gwiazd zobaczymy na zaplanowanych festiwalach, takich jak Etno Jazz Festiwal, gdzie wystąpi Noureddine Khourchid i Wirujące Derwisze z Damaszku, Fabia Rebordao oraz Stanley Klarke. Z kolei na 3-Majówce, będziemy mogli usłyszeć Kult, Kasię Kowalska, Mrozu, Kapelę ze wsi Warszawa, Natalię Przybysz czy Armię.

Sporo szykuje się również pojedynczych koncertów największych polskich gwiazd. Wśród nich 18 marca wystąpi Dawid Podsiadło, a 5 marca Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Już 12 stycznia, w sali koncertowej Radia Wrocław wystąpi Leszek Cichoński a kilka dni później, 20 stycznia, Kazik.