Manifa we Wrocławiu już po raz 23. Szykują się utrudnienia!

Wrocławska Manifa ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. Protest w imię walki o prawa kobiet odbędzie się również w tym roku. Dokładnie 5 marca na ulice Wrocławia wyjdzie protest wrocławskiej Manify. Uważaj na utrudnienia w ruchu!

O wszystkim w oficjalnych mediach poinformował w ubiegłym tygodniu wrocławski magistrat. Urząd Miejski wystosował informację w myśl której, złożono zgromadzenie które odbędzie się 5 marca 2023 roku. W związku z tym, mogą powstać czasowe utrudnienia w komunikacji miejskiej oraz ruchu rowerowym i samochodowym w centrum miasta.

Trasa przejścia wrocławskiej Manify jest dobrze znana. Rozpoczyna się przy pręgierzu na Rynku aby następnie przejść ulicami: Oławską, Kazimierza Wielkiego i Ruską. Potem nastąpi powrót pod pręgierz i zakończenie zgromadzenia. Warto wspomnieć, że jest to manifestacja w pełni pokojowa, która nie zagraża innym uczestnikom ruchu.

Organizatorzy manifestacji zapraszają wszystkich na manifestację o charakterze pokojowym. O bezpieczeństwo zadbają wolontariusze oraz specjalnie do tego zaangażowane służby.