Najlepsze restauracje azjatyckie we Wrocławiu

Miłośnicy kuchni azjatyckiej nie będą czuli się pokrzywdzeniu, odwiedzając Wrocław. To miasto posiada wiele barów i restauracji, które przeniosą nas na daleki wschód i pozwolą naszym kubkom smakowym poczuć tamtejsze smaki. Sprawdź gdzie udać się na pyszną kuchnię azjatycką.
 

Pierogarnia Chińska

 
W tej przemiłej knajpce zjesz oryginalne azjatyckie pierożki Jiaozi. Wszystkie przygotowywane zgodnie ze starymi chiński recepturami, przyrządzone na parze. Kompozycja nadzienia i delikatnego ciasta wręcz rozpływają się w ustach.
 
Do wyboru są nadzienia wegetariańskie oraz mięsne. Całość przepięknie podana prezentuje się wyśmienicie i zachęca do jedzenia.
 

Yemse2

 
Yamse to drugi z kolei lokal tego samego właściciela serwujący japońskie sushi. Spróbujemy tu wszystkich rodzajów sushi, od popularnego w Japonii nigirii po rolki zeuropeizowane w stylu fushion.
 
Możemy dowolnie łączyć dodatki i poszczególne rolki. Zasmakujemy tam też pysznego piwa regionalnego oraz wina.
 

Korea Garden

 
Korea Garden to restauracja serwująca oryginalne, prawdziwe dania kuchni koreańskiej. Do wyboru jest naprawdę wiele. Szerokie menu na pewno zaspokoi każdego głodomora.
 
Wpadnij i odkryj prawdziwe smaki Korei i napij się lokalnych trunków. Na pewno zakochasz się w tym miejscu i wrócisz tam nie raz.
 

District Saigon

 
Restauracja District Saigon serwuje specjalności kuchni i wietnamskiej. Jak piszą właściciele, kuchnię te cechuje idealna równowaga i dobór smaków. Słodkie i kwaśne miesza się z ostrością i solą. Wszystko w idealnej kompozycji.
 
W menu znajdziemy rollsy, zupy PHO, curry i naprawdę duży wybór innych dan. Możemy tam również spróbować kawy po wietnamsku czy Kaffir Spritza. Z lokalu na pewno nie wyjdziecie głodni. Duże porcje i znakomite dania zapewnią wam mnóstwo wrażeń.
 

Woosabi

 
Woosabi chwili się serwowaniem dań azjatyckich, pełnych smaku i unikalnych kompozycji. Zjemy tutaj azjatyckie burgery, a także zamówimy miski pewne przyprawionego po azjatycku mięsa.
 
Knajpa zaskakuje klimatem i niezwykłym nastrojem. To miejsce, gdzie można spędzać leniwe popołudnia oraz szalone wieczory. Tradycyjne smaki w nowoczesnej odsłonie na pewno nie zawiodą.