Ogólnopolski zjazd Krystyn 2023 już za nami. Oto, co robiły Krystyny we Wrocławiu!

Zjazd Krystyn we Wrocławiu ma już długoletnią, bo aż 25- letnią tradycję. Nie inaczej było i w tym roku, kiedy to 11 marca na cały weekend opanowały one miasto. Było zwiedzanie, nadanie nowego krasnala, a nawet integracyjna kolacja. Krystyny zjechały do miasta z okazji ich imienin przypadających 13 marca.

Tradycja wyjątkowego celebrowania wszystkich Krystyn we Wrocławiu sięga 1998 roku, kiedy to po raz pierwszy zorganizowano właśnie taki zjazd. Obecnie zjechały do miasta na weekend, 11- 12 marca i celebrowały swoje imieniny z prawdziwym rozmachem i klasą. Kobiety nie tylko miały okazję poznać wrocławskie zabytki, ale i ZOO oraz Afrykarium. Świetnie czuły się również w Hydropolis.

Po dniu pełnym wrażeń czekała na nich uroczysta kolacja w hotelu Ibis. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia pod pomnikiem Aleksandra Fredy na wrocławskim Rynku. Co ważne, w tym czasie została również odsłonięta figurka krasnalka z wizerunkiem Krystyny Bochenek. Ona to właśnie była pomysłodawczynią zjazdów wszystkich Krystyn w całej Polsce.