Opóźnienie meczu żużlowego z powodu prognozowanej niepogody

Jeśli byliście gotowi na gorący mecz żużlowy, który miał się odbyć w niedzielę na Stadionie Olimpijskim, mamy dla was smutne wieści. Przekazujemy informację, która pochodzi od WTS Sparta Wrocław – ze względu na przewidywane opady deszczu 6 sierpnia 2023 roku, zawody między Betard Spartą Wrocław a Platinum Motor Lublin będą musiały zostać przesunięte. Nowy termin to środa, 9 sierpnia, o godzinie 19:45.

Jeśli już zdążyliście zakupić bilety na pierwotną datę meczu, nie ma powodów do zmartwień – nadal są one ważne. Ewentualnie, jeśli preferujecie zwrot pieniędzy za niewykorzystane wejściówki, możliwe jest to tylko za pośrednictwem systemu biletowego znajdującego się pod adresem internetowym serwisu BTS

Aby dokonać zwrotu biletu, wystarczy skorzystać z funkcji „zwolnij miejsce”, dostępnej w sekcji „moje bilety” na stronie. Pamiętajcie, że każdy bilet musi być zwracany oddzielnie. Proszę zauważyć, że opcja zwrotu jest dostępna tylko do północy 6 sierpnia. Proces zwrotu środków może trwać do 14 dni roboczych.