Osiedle Wiaduktowa – nowa inwestycja Profit Development na wrocławskim Brochowie

Profit Development, znana firma deweloperska z rozległym portfolio realizacji na terenie Wrocławia, Warszawy i Łodzi, planuje kolejny, niezwykle atrakcyjny projekt. Tym razem pragnie ożywić serce wrocławskiego Brochowa, tworząc niepowtarzalne osiedle Wiaduktowa. Reguła jest prosta: pełne zieleni otoczenie łączy się tu z dostępem do bogatych udogodnień i szybki dostęp do centrum miasta.

Nowo powstające osiedle Wiaduktowa będzie składało się z sześciu kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Koncepcja Profit Development to stworzenie domów dla szerokiego grona odbiorców. Oferta mieszkań obejmuje zarówno niewielkie kawalerki o powierzchni 30 metrów kwadratowych, jak i większe apartamenty czteropokojowe, mające nawet 72 metry kwadratowe.

Niezwykłym atutem tego osiedla są przestronne balkony oraz duże ogródki przydomowe, które mogą mieć nawet 219 metrów kwadratowych powierzchni. To luksus, który z pewnością docenią miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Profit Development wkrótce uruchomi sprzedaż lokali na osiedlu Wiaduktowa. Ceny mieszkań zaczynają się od 10 999 złotych za metr kwadratowy. Już teraz warto zapisać się poprzez formularz na stronie inwestycji, aby znaleźć się wśród pierwszych klientów i skorzystać z atrakcyjnych rabatów, które deweloper przygotował na start sprzedaży.