Ostatni moment, żeby skoczyć na bungee ze Stadionu Miejskiego!

Skok Dream Jump we Wrocławiu z Tarczyński Arena to projekt umożliwiający zobaczenie Wrocławia z zupełnie innej perspektywy. Kto jeszcze nie spróbował ma ostatni moment, żeby tego doświadczyć. 

Dla fanów sportów ekstremalnych został ostatni moment, aby przeżyć swobodny lot na bungee z korony Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, który mierzy aż 40 metrów! Skok Dream Jump to świetna okazja do przeżycia niesamowitych emocji.

Sprawdź inne przykłady popularnych sportów ekstremalnych.

Taka przyjemność ma jednak swoje ograniczenia i nie jest dla wszystkich. Po pierwsze osoby, które mogą skoczyć muszą być pełnoletnie, ale nie przekraczające 60-ego roku życia. Taka górna granica wiąże się głównie ze stanem zdrowia. Nie wskazane jest, aby na skok decydowały się osoby z chorobami serca, urazem kręgosłupa, wadliwym wzrokiem, tętniakiem czy kobiety w ciąży. Górny limit wagowy wynosi 120 kg.

Jak wygląda skok?

Warto wspomnieć,że przy skoku następuje ogromne wyładowanie adrenaliny, dlatego skok wykonuje się na własną odpowiedzialność. Jeśli nie lubisz wysoce stresujących stanów, może lepiej nie próbować. Po zapoznaniu się z regulaminem i przejściu krótkiego szkolenia chętni na skok zobowiązani są do podpisania zgody. Chociaż nie ma przeciwwskazań do skoku w przebraniu czy na przykład w kole do pływania.

Ci, którzy się zdecydowali, wchodzą na najwyższą kondygnację stadionu, potem drabiną na dach, a tam instruktorzy zakładają uprzęże i nie pozostaje już nic innego jak zrobić krok i skoczyć z dachu Tarczyński Arena.

Koszt jednorazowego skoku wynosi 119 zł. Przy zakupie dwukrotnego podejścia należy zapłacić 199 zł, a przy chęci trzykrotnego podejścia 249 zł. Te dwie opcje mogą być wykorzystane przez różne osoby. Za dodatkową opłatą (50 zł) śmiałkowie dostaną także nagranie swojego lotu.

Jeśli chcesz skorzystać z tego ekstremalnego przeżycia, to ostatni moment, ponieważ w grudniu i styczniu jest przerwa zimowa w całym Dream Jump.