Planowane otwarcie wieży widokowej na Dzikowcu Wielkim w 2024 roku

Zgodnie z planami, turystom, którzy odwiedzają Dzikowiec Wielki, już w 2024 roku zapewnione będą niezapomniane widoki z nowo postawionej wieży. Prace budowlane mają rozpocząć się niebawem pod czujnym okiem doświadczonej firmy Tatry Janusz Kluzowicz. Obiekt ten, służący do podziwiania malowniczych panoram, stanie na szczycie góry, dając tym samym unikalną perspektywę na okolicę.

Tatry Janusz Kluzowicz to spółka o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej, mająca na swoim koncie ponad 40 różnorodnych projektów związanych z konstrukcją wież. Wśród nich znajdują się zarówno te bardziej skomplikowane, jak i mniej zaawansowane technicznie, a wszystkie cieszą się wysokim uznaniem wśród użytkowników. W portfolio firmy można znaleźć kilkanaście realizacji wpisujących się w krajobraz górski, w tym pierwszą 16-metrową wieżę usytuowaną nad stokiem narciarskim na Dzikowcu.

Nowa inwestycja na szczycie Dzikowca Wielkiego to kolejne przedsięwzięcie firmy Tatry Janusz Kluzowicz, które z pewnością przyczyni się do uatrakcyjnienia oferty turystycznej tego regionu. Planowane otwarcie obiektu w 2024 roku to najważniejsza informacja dla wszystkich fanów górskich wypraw i miłośników pięknych widoków.