Śledztwo w sprawie rozboju na ulicy Zielińskiego we Wrocławiu

Przez cały czas trwa intensywne śledztwo, które prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki. Śledczy koncentrują się na wydarzeniach, które miały miejsce 24 sierpnia 2017 roku na ulicy Zielińskiego we Wrocławiu. Szczególną uwagę zwracają na jeden konkretny wizerunek mężczyzny, który został uchwycony przez kamery monitoringu. Ten mężczyzna może posiadać kluczowe informacje dotyczące całej sprawy. Obecnie jego zdjęcie jest dostępne publicznie.

Według doniesień policyjnych, na ulicy Zielińskiego we Wrocławiu doszło do brutalnego napadu 24 sierpnia 2017 roku. Ofiarą tego przestępstwa stał się jeden mężczyzna. Jak informuje starsza aspirant Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu, policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki podjęli wiele działań śledczych i ustaleń. Niestety, pomimo licznych czynności operacyjnych, jak dotąd nie udało się złapać sprawców tego haniebnego czynu.

W ramach śledztwa, policja zadecydowała o upublicznieniu wizerunku mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w sprawie rozboju. Aleksandra Freus zwraca się z apelem do wszystkich możliwych świadków: jeśli ktoś rozpozna osobę na zdjęciach, powinien jak najszybciej skontaktować się z policją.