Spotkanie ekspertów branży startupowej na tegorocznym Evolutions: Meetup & Showcase we Wrocławiu

We Wrocławiu, innowatorzy, mentorzy oraz specjaliści w dziedzinie technologii spotkają się na jednym z najważniejszych wydarzeń startupowych w regionie – Evolutions: Meetup & Showcase. Eksperci z różnych dziedzin będą mogli wymienić się doświadczeniami i wiedzą podczas tego dwudniowego wydarzenia organizowanego przez Startup Wrocław i OVHcloud Startup Program, które odbędzie się 19 i 20 czerwca bieżącego roku.

Evolutions: Meetup & Showcase to event bez precedensu w tej części Europy. Łączy on w sobie elementy konferencji, spotkań z ekspertami, konkursu dla startupów oraz intensywnego networkingu. Wydarzenie odbędzie się 19 i 20 czerwca 2024 roku i zostanie podzielone na dwie lokalizacje: Coventry University Wrocław oraz Kino Nowe Horyzonty. Inspirujące spotkania zaplanowane podczas tego wydarzenia przyciągną innowatorów, założycieli startupów, inwestorów oraz przedstawicieli świata biznesu z całego Dolnego Śląska.

Paulina Muszyńska, dyrektor Startup Wrocław, informuje, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie miała jeszcze szerszy zakres tematyczny, co jest kontynuacją trendu poszerzania formuły wydarzenia z każdym kolejnym rokiem.