To już więcej niż pewne – MDK przy ul. Kołłątaja we Wrocławiu będzie wyremontowane!

O remoncie Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Kołłątaja we Wrocławiu mówiło się już od dwóch lat. Jednak dopiero teraz wrocławski magistrat wyłonił wykonawcę pierwszego etapu prac. Wszystko wskazuje na to, że tym razem prace znajdą szczęśliwy finał!

Dwa lata temu budynek Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Kołłątaja został zamknięty ze względu na zły stan techniczny. Decyzje o wykonaniu remontu przedłużano jednak przez dwa lata i dopiero w kwietniu prezydent miasta, Jacek Sutryk poinformował o rozpoczęciu zaplanowanych prac.

Cieszą się z tego powodu rodzice, którzy musieli jeździć po całym Wrocławiu w celu zawiezienia swoich pociech na zajęcia dodatkowe jakie odbywały się w MDK. Pocieszające jest więc to, że prace remontowe potrwają kilka miesięcy, jednak w końcu dzieci wrócą na zajęcia do jednego miejsca. Jak punktują rodzice, obecnie zajęcia prowadzone są w jedenastu różnych lokalizacjach, rozrzuconych po całym mieście. Pocieszający jest więc fakt, że uciążliwe dojazdy w końcu będą miały swój koniec.