Uwaga na fałszywe profile! Oszust podszywa się pod wrocławskie ZOO na Facebooku

Ostatnio na Facebooku zauważyliśmy profil, który niesłusznie przypisuje sobie tożsamość wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Ten bezwzględny oszust stara się zwodzić internautów, podszywając się pod naszą oficjalną stronę. Chcielibyśmy wyrazić swoje zaniepokojenie takim zachowaniem i z całą stanowczością odradzamy udostępnianie jakichkolwiek danych osobowych temu czy jakimkolwiek innemu nieznajomemu użytkownikowi.

Na fałszywej stronie można znaleźć atrakcyjne wyglądające „konkursy”, które jednak nie mają nic wspólnego z nami. Te rzekome konkursy są tylko i wyłącznie kłamstwem – nie są przez nas organizowane ani sponsorowane.

Pragniemy przypomnieć, że prawdziwe konkursy prowadzone przez nasz wrocławski ogród zoologiczny są dostępne jedynie na naszych oficjalnych profilach społecznościowych, które noszą następujące nazwy:

Instagram, TikTok: zoowroclaw
Facebook: ZOO Wrocław

Zachowajcie ostrożność i pamiętajcie, że „ZOO Wrocław” to jedyne oficjalne konto naszego ogrodu zoologicznego na Facebooku. Jako dowód na to, co mówimy, prezentujemy po prawej stronie screenshot wiadomości, którą otrzymaliśmy od jednego z naszych gości. Prosimy was o nieklikanie w linki wysyłane przez tego nieuczciwego użytkownika. Nie jesteśmy pewni, jakie konsekwencje może mieć interakcja z tym fałszywym kontem.