Warsztaty we wrocławskim Hydropolis

Wakacje trwają w najlepsze. To idealny czas, aby wykorzystać go na spotkania w gronie rodzinnym i wspólną naukę. W tym roku Hydropolis przygotowało warsztaty, które zaangażują całą rodzinę. W programie między innymi lekcje ekologii oraz zasady oszczędzania surowców naturalnych.
 

Warsztaty less waste

 
Warsztaty less waste będą prawdziwą uciechą dla wszystkich miłośników bycia eko. Na odwiedzających czeka ogromna dawka wiedzy na temat ochrony naszej planety poprzez rozsądne gospodarowanie jej zasobami. Nie zabraknie również praktyki. W czasie trwania warsztatów będzie można przygotować ekologiczne kosmetyki, które z pewnością posłużą lepiej niż ich chemiczne odpowiedniki. Będzie też możliwość wyplecenia swojego własnego łapacza snu.
 
Wydarzenie zainteresuje zarówno dorosłych, jak i młodszych odbiorców. TO idealny plan na spędzenie sobotniego popołudnia.
 

Inne atrakcje Hydropolis

 
Zwiedzanie Hydropolis należy do ciekawszych aktywności we Wrocławiu. Na terenie muzeum znajduje się 7 sfer tematycznych oraz wystawy. Całość krąży wokół tematyki wody i jej obiegu w przyrodzie i zakątkach, W środku znajdziemy w pełni multimedialne eksponaty oraz interaktywne instalacje.
 
W czasie wycieczki będzie można również zagłębić się w ludzkie ciało i to, w jaki sposób wpływa na nie woda. W muzeum znajdziemy również niesamowitą drukarkę wodną, na której możemy umieścić swoje zdjęcie. Nie zabraknie również niezwykłych i często przerażających zwierząt żyjących w głębi oceanów, a to tylko część atrakcji, jakie oferuje Hydropolis.
 
Koniecznie wpadnij tu z rodziną i odkryj wszystkie tajemnice, które przygotowali inicjatorzy. Do zobaczenia!