Wrocław na najważniejszych targach nieruchomości na świecie. W Cannes będzie głośno o naszym mieście!

Urząd Miejski Wrocław wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu oraz przedstawicielami Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zaprezentują ofertę Dolnego Śląska na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes. Rozpoczynają się 14 marca 2023 i potrwają przez cztery dni.

Cannes to nie tylko wielki festiwal filmowy. To również jedne z najbardziej prestiżowych targów dotyczących nieruchomości i inwestycji w Europie. Uczestnicy targów mogą spotkać się z potencjalnymi inwestorami i pokazać się od najlepszej strony. Wrocław wraz z przedstawicielami Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Euro-Park Ząbkowice i firmą Skanska, chcą zaprezentować ofertę stolicy Dolnego Śląska.

Kluczowe będzie pokazanie potencjału związanego z najlepszą przestrzenią dla start-upów oraz wszelkich nowinek technologicznych. Wrocław w tej kwestii wyprzedził nawet Warszawę. Dodatkowy atut to bardzo dobry klimat na wszelkiego rodzaju inwestycje w regionie, który nie boi się wyzwań oraz dostosowania do zmieniających się okoliczności.