Wrocław w letnim rytmie: Koncerty "Męskie Granie" powracają w sezonie letnim 2024!

Letnie miesiące we Wrocławiu będą niewątpliwie żyły rytmami wyjątkowej muzycznej propozycji – koncertów pod egidą „Męskie Granie”. W tym roku, podczas sezonu wakacyjnego, miasto ponownie ugości tę popularną imprezę. Dwa dni pełne muzycznych emocji, 2 i 3 sierpnia, zaplanowano na Polach Marsowych przy Stadionie Olimpijskim. Przygotujcie się na niepowtarzalną atmosferę Męskiego Grania 2024 we Wrocławiu.

W bieżącym roku przewidziano jubileuszową, 15. edycję tej uznanej serii festiwalowej w kraju – „Męskie Granie”.

Wystartuje ona w Żywcu, gdzie koncerty odbędą się 28 i 29 czerwca w Amfiteatrze Pod Grojcem. Tymczasem finał tegorocznej edycji „Męskiego Grania” przewidziany jest w Warszawie. Na fanów czeka wielkie muzyczne wydarzenie 23 i 24 sierpnia na Fort Wola – Letnia Strefa Progresji.

Szereg koncertów odbędzie się również w innych miastach Polski. W Szczecinie zaplanowano je na 12 i 13 lipca, na terenie EPSD Aeroklub Szczeciński. Natomiast w Gdańsku, miłośnicy muzyki będą bawić się na Polsat Plus Arena 19 i 20 lipca. Do Poznania „Męskie Granie” zawita 26 i 27 lipca w Parku Cytadeli, a po koncertach we Wrocławiu, seria koncertów pojedzie do Krakowa, gdzie wystąpienia artystów odbędą się 9 i 10 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa.