Wypadek we Wrocławiu na ulicy Kazimierza Wielkiego

Wtorkowe popołudnie 13 czerwca przyniosło niebezpieczne zdarzenie drogowe w stolicy Dolnego Śląska. Na wrocławskiej ulicy Kazimierza Wielkiego doszło do kolizji, w wyniku której jeden z pojazdów dachował, a jedna osoba odniosła obrażenia.

Karambol nastąpił tuż przed skrzyżowaniem ulicy Kazimierza Wielkiego i Widok. W miejskim zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe: nissan, opel oraz mercedes. To właśnie ostatni z nich dachował na skutek kolizji spowodowanej zmianą pasa ruchu.

Aby pomóc poszkodowanym i zabezpieczyć miejsce wypadku, szybko przybyły tam służby ratunkowe – straż pożarna i karetka pogotowia. Jedyny ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala, natomiast pozostałe zaangażowane osoby wyszły z wypadku bez poważniejszych urazów. Warto dodać, że w mercedesie, który dachował, podróżowały trzy osoby – w tym także małe dziecko.

W chwili obecnej ulica Kazimierza Wielkiego na odcinku objętym wypadkiem jest zablokowana. Zarówno kierowców, jak i pieszych obecnych na miejscu, przekierowuje na inną trasę wrocławska policja.