Wyrywa kolczyki z uszu i ucieka. Złodziej na wrocławskim Biskupinie wciąż pozostaje nieuchwytny!

Mieszkańcy wrocławskiego Biskupina ostrzegają siebie nawzajem. Mówią, aby wzmocnić czujność i rozglądać się uważnie. Po osiedlu grasuje złodziej, który kradnie kobietom kolczyki wyrywając je brutalnie z uszu. Wciąż pozostaje nieuchwytny!

Napastnik jest młody, wysokiego wzrostu, twarz zawsze ma zasłoniętą. Jedna, z której kobiet ukradziono kolczyki, właśnie w ten sposób opisuje napastnika. Policja przypuszcza, że za kilkoma rabunkami stoi jedna i ta sama osoba. Jednak na komendę wpłynęło zdecydowanie za mało zgłoszeń, aby mówić o terroryzowaniu całej okolicy.

Jak jednak mówią mieszkańcy, zwyczajnie się boją. Zarówno policja jak i straż miejska zapowiadają wzmożone patrole tak, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Jednocześnie trwa śledztwo w sprawie. Funkcjonariusze przeglądają nagrania z monitoringu miejskiego, które mogą w większym stopniu nakreślić osobowość sprawcy.

Policja apeluje o rozwagę. Jeżeli ktokolwiek będzie świadkiem napadu albo też rozpozna sprawcę, niech absolutnie nie rozpoczyna działania na własną rękę. O wiele lepszym pomysłem jest telefon na najbliższą komendę albo teza numer alarmowy 112.