Zaginięcie 78-letniej kobiety z Wrocławia

Emerytka ze Stabłowic we Wrocławiu, Stanisława Przybysz, zniknęła z radarów bliskich oraz władz prawie dwa miesiące temu. Nie posiadała przy sobie żadnych osobistych przedmiotów ani telefonu. Prowadzone są intensywne poszukiwania przez policję.

Stanisława Przybysz zamieszkuje przy ulicy Stabłowickiej we Wrocławiu. Ostatni raz opuściła swoje miejsce zamieszkania 19 czerwca i od tamtej pory, przez niemal dwa miesiące, brak jest jakiejkolwiek informacji o jej losie.

Bliska osoba zaginionej powiadomiła o jej zniknięciu policję z Leśnicy. Kiedy jednak poszukiwania nie przynosiły oczekiwanych wyników, stróże prawa postanowili prosić mieszkańców Wrocławia o pomoc w odnalezieniu zaginionej seniorki.

Stanisława Przybysz ma 78 lat. W dniu zaginięcia była ubrana w białą koszulkę z krótkim rękawem w jasnoniebieskim kolorze, czarne jeansy oraz sportowe buty w odcieniu granatu i błękitu z żółtymi detalami. Jej blond krótkie, kręcone włosy są łatwo rozpoznawalnym cechą. Kobieta mierzy około 160 cm wzrostu i ma normalnej budowy ciało. Zwraca uwagę gojąca się rana na prawej stronie jej twarzy, na wysokości brody. Ważnym szczegółem jest fakt, że Stanisława Przybysz nie miała przy sobie żadnych rzeczy osobistych ani telefonu komórkowego.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o Stanisławie Przybysz są zachęcane do kontaktu z Komendą Policji Wrocław-Leśnica pod numerem telefonu 47 87 128 50 lub z najbliższym posterunkiem policji.