24-letni złodziej części samochodowych z Wrocławia wpadł w ręce policji

Wrocławska policja osadziła za kraty mężczyznę w wieku 24 lata, który był podejrzany o wykradanie elementów z wnętrza niemal 50 pojazdów. Ten młody człowiek przybywał do miasta z zamiarem kradzieży, a ostatecznie został schwytany w Pieńsku, lokalizacji położonej nieopodal granicy niemieckiej. W jego własnym pojeździe odkryto zdobyte w wyniku kradzieży tablice rejestracyjne oraz zestaw narzędzi przeznaczonych do rozbiórki komponentów samochodowych.

Nieuczciwy mężczyzna posługiwał się swoim bmw jako narzędziem przestępczym, na którym montował skradzione numery rejestracyjne. Jego działalność kryminalna doprowadziła do postawienia mu 41 zarzutów kradzieży.

Był na wolności specjalista w dziedzinie kradzieży części z samochodów, który swoje polowanie na łupy prowadził we Wrocławiu. Został jednak złapany. Śledczy z komisariatu we Wrocławiu przeprowadzili intensywne dochodzenie, które doprowadziło ich do podejrzanego w Pieńsku. Tam dokonali zatrzymania. W aucie młodego człowieka oprócz skradzionych tablic rejestracyjnych znaleziono także narzędzia, które służyły do rozbierania części z pojazdów.