Poznaj historię i przyszłość technologii na 20-lecie laptopów MSI w Wytwórni Filmów Fabularnych

Wytwórnia Filmów Fabularnych we Wrocławiu to miejsce, gdzie dzisiaj ma miejsce wystawa upamiętniająca dwie dekady istnienia laptopów MSI. To nie lada gratka dla miłośników technologii i gier komputerowych. Zarówno fani gamingu, jak i osoby zainteresowane historią rozwoju techniki komputerowej mają szansę na interesującą podróż w czasie – od narodzin branży do jej najnowszych osiągnięć.

Goście ekspozycji mogą nie tylko podziwiać ewolucję słynnej linii laptopów dedykowanych graczom, ale też wypróbować najnowsze modele tych urządzeń. „Zapraszamy do specjalnej strefy doświadczeń, gdzie zwiedzający będą mogli na własnej skórze poczuć, jak to jest korzystać z naszych najnowszych produktów” – mówi Małgorzata Prelecka z MSI.

Dodaje ona, że na miejscu obecni są także eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prezentowanych urządzeń. Dostępna jest również tzw. „strefa chilloutu”, gdzie goście mogą na chwilę usiąść i odetchnąć, jednocześnie testując oferowane przez firmę rozwiązania.

Marcin Baniak z MSI podkreśla, że zwiedzający mają okazję porozmawiać z inżynierami firmy oraz dowiedzieć się, jak zmieniło się wnętrze komputerów na przestrzeni dwudziestu lat. „Chcemy pokazać ewolucję naszych produktów, od początkowych modeli do najnowocześniejszych. Wszystko staje się coraz bardziej mobilne, ale pewne zasady pozostają niezmienne” – komentuje Baniak.

Organizatorzy przygotowali także różnorodne konkursy i wyzwania dla zwiedzających, dając im szansę na aktywne doświadczenie tego wydarzenia.