Budowa Hotelu Wrocław Grabiszyńska z 360 lokalami i garażem ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2025 roku

Wrocławski hotel przy Grabiszyńskiej 97, mający w swojej ofercie aż 360 lokali oraz garaż, planowany jest do oddania do użytku w pierwszym kwartale 2025 roku. Oznacza to opóźnienie wynoszące ponad półtora roku względem początkowych założeń. Obecnie można już zauważyć powstającą konstrukcję budynku.

Budowa nowego obiektu hotelowego rozpoczęła się we wrześniu 2022 roku w miejscu, gdzie wcześniej znajdowały się stare zabudowania. Teren ten położony jest przy ulicy Grabiszyńskiej 97, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ulicą Pereca oraz wiaduktu kolejowego. Inwestycję prowadzi spółka Hotel Wrocław Grabiszyńska, będąca częścią firmy Resi4Rent, która z kolei współpracuje z Echo Investments.

Weronika Ukleja-Sałak, rzeczniczka Echo Investments, przekazuje informacje na temat postępów prac: „Obecnie trwa budowa obiektu hotelowo-usługowego przy ulicy Grabiszyńskiej, który będzie miał około 360 lokalami. Naszym celem jest zakończenie całego procesu budowlanego w pierwszym kwartale 2025 roku. W chwili obecnej jesteśmy na etapie finalizowania koncepcji inwestycji”.