Dyrektor XIII LO we Wrocławiu nie żyje

Dyrektor XIII LO we Wrocławiu nie żyje. Zmarła w Święta

Do Wrocławian dotarła niedawno smutna wiadomość. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr XIII we Wrocławiu, Urszula Spałka, zmarła w sobotę.

Urszula Spałka pełniła funkcję Dyrektora XIII LO przez 31 lat

Zmarłą w sobotę Urszula Spałka była dyrektorem z najdłuższym stażem. Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry prowadziła z powodzeniem przez ponad trzydzieści lat. W tym czasie wychowała tysiące uczniów. Współpracując ze swoim zespołem, Pani Dyrektor sprawiła, że szkoła stała się nowoczesna i przyjazna dla młodzieży.

Informację o śmierci Urszuli Spałki można przekazał także Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk. Takie dane pojawiły się również na stronie samego Liceum, któremu do niedawna przewodniczyła zmarła w sobotę Dyrektor Spałka.

Prezydent Wrocławia przekazał kondolencje

Informacje o śmierci Urszuli Spałki przekazał Jacek Sutryk. Prezydent Wrocławia zamieścił w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z długim i wzruszającym podpisem.

Prezydent Wrocławia napisał, że dla niego pani Urszula Spałka była legendą za życia i jest mu bardzo przykro z powodu jej odejścia. Jacek Sutryk wspomniał, że ta wspaniała Wrocławianka poświęciła szkole swoje całe życie.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o śmierci innego zasłużonego Wrocławianina – Antoniego Gucwińskiego. Wkrótce jego żona Hanna trafiła do szpitala.