Cieplej we Wrocławiu

Słoneczny, ale mroźny poniedziałek we Wrocławiu

Po Świętach Bożego Narodzenia pogoda we Wrocławiu zmieniła się nie do poznania. Przez ostatnie trzy dni na niebie próżno było szukać słońca. Dziś natomiast pogoda jest po prostu piękna!

Poniedziałek – pogoda we Wrocławiu

W poniedziałek 27. grudnia 2021 pogoda we Wrocławiu zachęca do spaceru. Na bezchmurnym niebie góruje słońce w całej swojej okazałości. Warto się jednak dobrze ubrać – temperatura może spaść (wieczorem) nawet do -8 stopni Celsjusza.

Dziś, a także we wtorek  nie powinno padać. To zupełne przeciwieństwo pogody w trakcie Świąt Bożego Narodzenia – wtedy było pochmurna i mokro.

Pogoda płata figle – wzrost temperatury w tym tygodniu

Co ciekawe,  sylwestrowa noc będzie jedną z najcieplejszych w grudniu. Synoptycy zapowiadają opady deszczu od środy do końca tego tygodnia. Temperatura osiągnie natomiast nawet 11 stopni Celsjusza w dzień i 8 stopni w nocy. Sylwestrowa noc nie będzie więc mroźna, ale deszczowa.

Wyższa temperatura i poprawa warunków może zachęcić do wyjazdów w okresie między Świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem. Dobrym pomysłem może być sylwester w Bieszczadach.