Dzień pełen dramatów na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia: Groźna kolizja dwóch ciężarówek i samochodu osobowego tworzy chaos drogowy

Dramatyczne sceny rozegrały się na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w poniedziałek, 8 lipca. Kolizja nastąpiła na jezdni prowadzącej do Kłodzka, kiedy to dwie potężne ciężarówki i samochód osobowy zderzyły się ze sobą, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu drogowym.

Na godzinę przed czternastą na siódmym kilometrze Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a dokładniej na jezdni prowadzącej w kierunku Kudowy, doszło do niebezpiecznej stłuczki. Zaangażowane były dwa pojazdy ciężarowe oraz jeden samochód osobowy. Miejsce zdarzenia znajduje się około 100 metrów przed tzw. ślimakiem zjazdowym prowadzącym na autostradę A4.

W wyniku zdarzenia z jednego z ciężarowych pojazdów na asfalt zaczęło wyciekać paliwo. Cieszy jednak informacja, że pomimo groźnego wyglądu wypadku, nie odnotowano żadnych ofiar w ludziach. Nikt nie został ranny.

Na miejscu interweniowała straż pożarna. Początkowo ruch na odcinku zdarzenia odbywał się jedynie lewym pasem, co znacznie utrudniało przejazd.